Lis 01

Gry w karty online zachowują twój umysł i ręce 

Nie ma nic podobnego do koleżeństwa generowanego przez grupę przyjaciół grających w gry w karty online. To jest dobre dla duszy, ale czy zdajesz sobie sprawę, że również ostrzega umysł? Trudne gry w karty online zwiększają koncentrację, pamięć i umiejętności analityczne. Jaki lepszy sposób na spędzenie relaksującego wieczoru korzystając z zarówno socjalnego, jak i mentalnego wzbogacenia, jakie zapewniają karty do gry? 

Najlepsze online gry w karty onlinewymagające znajomości to te, które zawierają pamięć, strategię i uwagę. Może to być tak proste, jak koncentracja lub dopasowanie do partnera, lub złożony jak wieczorny mostek. Gin Rummy to stary faworyt, który wymaga szczególnej uwagi na to, co gracze karty wzięli i wyrzucili. Zdolność do tego znacznie zwiększa prawdopodobieństwo wygrania gracza. Jednym z wyzwań związanych z obfitym rundą pokera jest postrzeganie i interpretowanie subtelnych sygnałów, które emanują podczas próby wygrania gry. Łączy w sobie mnóstwo umiejętności poznawczych i złożonych, które sprawiają, że mózg jest ostry. 

Gry w karty online polegają w dużej mierze na umiejętnościach pamięci krótkoterminowej, ale wykazano także poprawę długoterminowej pamięci i innych funkcji poznawczych, więc cieszyć się wspaniałymi kartami świadczonymi. Rutynowe i nuda są ogromnymi sprawcami, jeśli chodzi o stagnację mózgu. Spróbuj różnych gier w karty, aby Twoje konkursy stały się trudne. 

Możesz również ćwiczyć mózg, grając w karty online z elektronicznym przeciwnikiem. Istnieje wiele gier online w karty, które zapewniają te same kognitywne wyzwania, co gra z ludzkim przeciwnikiem. Nie dostaniesz rozmowy i pobudzenia społecznego, ale poziom koncentracji jest zazwyczaj głębszy bez rozpraszania przyjaciół wokół stołu. Pamiętaj, że wszystkie gry są przeznaczone do przyjemności, korzyści mózgu są po prostu dodatkowym bonusem! 

Blackjack 

Jest stosunkowo szybkie i łatwe do nauczenia się podstaw Blackjack. Celem gry jest po prostu uzyskanie większej liczby kart niż Dealer, nie przekraczając 21. 

Zanim zostaną rozegrane jakiekolwiek karty w tej grze online, gracze muszą postawić zakład. Gracz zostanie wtedy rozłożony na dwie karty; Dealer otrzyma również dwie karty, ale tylko jedna karta zostanie umieszczona w górę, druga zostanie umieszczona w dół. Gracz musi teraz zdecydować, czy wziąć inną kartę (trafienie), czy też trzymać się kart, które mają. Kiedy gracze zdecydują się na swoją sztukę, Dealer tylko wtedy decyduje, jak grać w swoje ręce. 

Cel dwudziestu jeden jest prosty; pokonaj połączenie domu, zdobywając łączną liczbę kart 21 lub poniżej. Asy są oceniane jako 1 lub jedenaście, karty graficzne Kings, Queens i Jacks mają dziesięć kart, a wszystkie karty mają ich numeryczną wartość nominalną, tzn. 7 jest wycenione jako 7 punktów, 2 jest wycenione w 2 punktach … itd. 

Jeśli łączna wartość Gracza przekracza 21, Gracz traci kwotę postawioną. 

Texas Holdem Poker 

Texas Holdem to gra w sieci społecznościowej, w której każdy gracz ma do dyspozycji dwie karty. Gracze używają tych dwóch kart w połączeniu z pięcioma wspólnymi kartami, aby stworzyć najlepszą kartę pokerową z pięcioma kartami. 

Holdem jest najbardziej rozpowszechniony w swojej formie bez ograniczeń, ale często też grał jako pulę lub stały limit. 

Pierwsze Rundy Zakładów 

Texas Holdem jest zazwyczaj grany z małymi i dużymi blindami, dwoma wymuszonymi zakładami, które są publikowane przed rozdaniem kart. 

Po oddaniu żaluzji każdy z graczy otrzymuje dwie karty w dół. Po tym nadszedł czas na pierwszą rundę licytacji. 

Począwszy od gracza na lewo od big blinda (zwanego „Under the Gun”) gracze kolejno składają fałdę, „wezwij” kwotę big blinda (tj. Dopasować wielkość big blinda) lub podbić. 

Gdy wszyscy pozostali gracze przyczynili się równej wysokości do puli, flop jest rozdawany. Trzy karty umieszcza się na planszy. 

Są to karty społecznościowe, co oznacza, że ​​wszyscy gracze mogą używać ich w celu stworzenia najlepszej możliwej karty z pięcioma kartami. 

Druga runda licytacji odbywa się w taki sam sposób jak poprzednia runda, z wyjątkiem tego czasu rozpoczynając od gracza bezpośrednio po lewej stronie sprzedawcy (jeśli nadal jest w ręku). 

Następnie następuje kolej na turnie – czwarta karta wspólna – i trzecia runda licytacji. 

Rzeka i showdown 

Kiedy odbywa się piąta karta wspólna o nazwie river, odbywa się finałowa runda licytacji. Jeśli po zakończeniu licytacji więcej niż jeden gracz pozostaje w ręku, następuje sparing. 

Gracz, który dokonał ostatniego zakładu lub podbił, ujawnia swoje karty; jeśli wszyscy gracze sprawdzą pierwszego gracza, gdy dealer najpierw pokaże karty. 

Pozostali gracze ujawniają ręce zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Gracze, którzy nie chcą (lub nie mogą) rywalizować o pulę, mogą zdecydować się na maczugę swoich niewidocznych dłoni. 

Gracz może zdecydować się na użycie jednej lub dwóch kart dziury wraz z kartami, aby utworzyć dłoń. Może też „grać na planszy” – użyj wszystkich pięciu kart wspólnych, aby utworzyć rękę z pięcioma kartami. 

Gniazdo wygrywa gracz z najlepszą pięcioma kartami w pokera. Jeśli dwóch lub więcej graczy ma tę samą rękę, pot jest dzielony między nimi.